Architekti a plánovači

Řešení pro krajinných architektů a plánovačů

Příprava projektů

Máte nápady a projektujete návrhy prostoru na hraní nebo pohyb?

Hledáte profesionála v oblasti realizace vašich plánů a projektů? Společnost NEJKRÁSNĚJŠÍ HŘIŠTĚ spolu s vámi vyvíjí fungující a jedinečné produkty, které jsou certifikované pro použití ve veřejném sektoru.

Díky vaší kreativitě a našim zkušenostem dokážeme společně vytvořit jedinečné herní sestavy a dětská hřiště. Věříme, že díky zkušenostem získaným na práci při zakázkách pro tuzemnských i zahraniční partnery jsme pro vás tím nejlepším partnerem. Máme zkušenosti s designovými, funkčními i konstrukčně spolehlivými řešeními, které máme prověřené dlouhodobou praxí.

Kvalita a bezpečnost

Herní prvky naší společnosti odpovídají současným standardům a mají příslušné certifikáty. Samozřejmě, striktně dodržujeme příslušné bezpečnostní normy. Aktivně se také podílíme na dalším vývoji nových herních prvků pro dětská hřiště a fitness zařízení. Naše dětská hřiště najdete nejen na Slovensku a v České republice, ale i po celé Evropské unii i mimo ni.

Kvalitní materiály

Používáme pouze nejkvalitnější akátové dřevo, které si sami opracováváme a nerezový spojovací materiál

Certifikované prvky

Při práci dodržujeme nejpřísnější bezpečnostní normy a všechny naše herní prvky mají příslušný certifikát

l

Vaše představy

Při plánování si můžete vybrat z našich herních prvků nebo poslat vlastní 3D model čí návrh dětského hřiště, který pro Vás na zakázku vyrobíme