Hotely a penziony

Řešení pro hotely a penziony

Volný čas pro děti i rodiče

Vlastníte hotel nebo penzion a uvažujete jak zabavit malé návštěvníky během jejich pobytu? Uvažujete, jak přilákat více zákazníků a dostat se do širokého podvědomí něčím zajímavým?

Vytvořit dětské hřiště při vašem hotelu nebo penzionu může být dobrým ukazatelem, že vaše zařízení je „kids-friendly“ a zároveň poskytne více možností trávení volného času dětem během jejich pobytu v zařízení.

Děti se chtějí hýbat, pohyb je pro ně základní potřebou. Pohyb je prostředkem rovnováhy na obnovení pracovní schopnosti a schopnosti soustředit se. Díky pohybovým aktivitám na hřišti budou děti klidnější a tím uspokojíte i rodiče, kteří se budou rádi do zařízení vracet.

V případě vašeho zájmu vám umíme vypracovat projekt na míru a osadit ho do prostředí zařízení nebo si můžete vybrat z množství herních prvků v našem katalogu.

Kvalita a bezpečnost

Herní prvky naší společnosti odpovídají současným standardům a mají příslušné certifikáty. Samozřejmě, striktně dodržujeme příslušné bezpečnostní normy. Aktivně se také podílíme na dalším vývoji nových herních prvků pro dětská hřiště a fitness zařízení. Naše dětská hřiště najdete nejen na Slovensku a v České republice, ale i po celé Evropské unii i mimo ni.

Kvalitní materiály

Používáme pouze nejkvalitnější akátové dřevo, které si sami opracováváme a nerezový spojovací materiál

Certifikované prvky

Při práci dodržujeme nejpřísnější bezpečnostní normy a všechny naše herní prvky mají příslušný certifikát

l

Vaše představy

Při plánování si můžete vybrat z našich herních prvků nebo poslat vlastní 3D model čí návrh dětského hřiště, který pro Vás na zakázku vyrobíme