Města a obce

Řešení pro města a obce

Dětská hřiště, fitness a městský mobiliář

Důležitou součástí každé obce a města je dětské hřiště, outdoor fitness a městský mobiliář (lavičky, koše, autobusové zastávky a další prvky)

Naše společnost je připravena stát se vaším partnerem v realizaci projektů ve vaší obci nebo městě. Vytvoříme pro vás komplexní herní sestavy, outdoor fitness prvky nebo městský mobiliář navržený přesně pro vaši obec, místo a cílovou skupinu. Tématicky vyladíme dětské hřiště dle místa a Vašich přání.

Kvalita a bezpečnost

Herní prvky naší společnosti odpovídají současným standardům a mají příslušné certifikáty. Samozřejmě, striktně dodržujeme příslušné bezpečnostní normy. Aktivně se také podílíme na dalším vývoji nových herních prvků pro dětská hřiště a fitness zařízení. Naše dětská hřiště najdete nejen na Slovensku a v České republice, ale i po celé Evropské unii i mimo ni.

Hřiště pro města a obce

Děti a mladí lidé potřebují prostor na hraní – venku, v parku, v přírodě. Neznamená to jen dětská hřiště, ale všechny otevřené prostory v obytné čtvrti, v parku, ve městě či na vesnici. Měly by být vhodné různé věkové kategorie, podnětné, rozmanité a jedinečné.

Potřeby dětí nebyly v posledních desetiletích dostatečně zohledněny v územním plánování měst a obcí. Dramatický nárůst provozu a ztráta otevřeného prostoru vedly k tomu, že stále méně dětí je venku. Je všeobecně známo, že děti a teenageři, kteří vyrůstají venku bez vhodného rozsahu, mají nedostatky ve svém fyzickém, duševním a emocionálním vývoji.

Na tomto pozadí se stále více dostává do popředí model města vhodného pro děti a rodiny. Zde musí města a obce jednat.
Pokud si kladete jednu nebo více z následujících otázek, jsme pro vás tím správným partnerem:

Jak naložím se svými zastaralými hřišti a vytvořím systém kvalitních dětských hřišť?
Jak mohou vypadat fyzické aktivity ve městě, které nejsou tradičními hřišti?
Jak je možné atraktivně propojit otevřené prostory?
Jak integrovat problematiku pohybu a zdraví různých věkových skupin?
Jak mohu zapojit mladé lidi a najít jim možnosti fyzické aktivity a místa pro setkávání?
Jak mohu vytvořit prostory, které jsou atraktivní pro všechny generace?

Nezapomínáme ani na postižené

Uvědomujeme si, že v naší společnosti se nacházejí i tělesně postižené děti, které také mají nárok na stejný prostor na hraní a zajímavé herní prvky, které mohou být součástí vašeho hřiště. V našem katalogu najdete i inkluzivní dětská hřiště, které jsou určeny právě pro tento účel. Hřiště jsou přizpůsobeny tak, aby bylo možné se na nich hrát i s použitím invalidního vozíku.

kvalitní materiály

Používáme pouze nejkvalitnější akátové dřevo, které si sami opracováváme a nerezový spojovací materiál

Certifikované prvky

Při práci dodržujeme nejpřísnější bezpečnostní normy a všechny naše herní prvky mají příslušný certifikát

l

Vaše představy

Při plánování si můžete vybrat z našich herních prvků nebo poslat vlastní 3D model čí návrh dětského hřiště, který pro Vás na zakázku vyrobíme