Perníková chaloupka

Cena na vyžiadanie

Katalogové číslo: PCH-001 Kategorie:

Popis

Vítejte v perníkové chaloupce! Asi to by řekla ježibaba, kdyby byla v domku. Naštěstí žádná ježibaba tam není, protože odletěla do Tramtárie na setkání s ostatními Ježibaba a vrátí se až příští týden. Takže děti, můžete směle do domečku vejít a ohlédnout si, jak to tam vypadá. Domeček je vyroben z odolného odbeleného akátového dřeva a je zjednodušenou verzí perníkové chaloupky. Na únik z domečku výborně poslouží barevná skluzavka.

Výhodou tohoto prvku je, že výška podlahy od země zde nepřesahuje 1m a proto z hlediska evropských bezpečnostních norem není třeba vybudování tlumící dopadové zóny.

Akátové dřevo je tvrdší než dubové a je také odolnější vůči povětrnostním podmínkám. Na rozdíl od levného smrkového dřeva odbelené akátové dřevo nevytváří třísky a v exteriéru vydrží až 10 X déle. Na základě našich mnohaletých zkušeností s prací s akátový dřevem používáme pro spojování jen kvalitní nerezový spojovací materiál. Předcházíme tím tomu, aby ze spojů po několika letech začala vytékat rez nebo spoj zlomil, což se může snadno stát při používání „jen“ galvanicky ošetřeného nebo pozinkovaného spojovacího materiálu. Z naší zkušenosti víme, že jiný než nerezový spojovací materiál v akátovém dřevě dlouho nevydrží.

Další informace

Hmotnost 600 kg
Rozměry 400 × 300 × 400 cm
Věková kategorie

Výška pádu