Školy a školky

Řešení pro školky, základní a střední školy

Realizace pro školní zařízení

Čas, který naše děti tráví ve škole, se neustále zvyšuje. Školáci na základních a středních školách mají přirozeně potřebu se přes přestávky pohybovat a komunikovat. Školní dvůr má prvořadý význam. Není to jen dětské hřiště, ale především prostor pro pohyb a setkávání.

Cvičení před zahájením vyučování a během přestávek zvyšuje především schopnost soustředit se. NEJKRÁSNĚJŠÍ HŘIŠTĚ vám pomohou při přepracování vašeho školního dvora tématickým způsobem zaměřeným na cílovou skupinu.

Zejména v prvních ročnících je pro většinu dětí těžké pochopit roli školy, dodržovat pravidla, odložit si vlastní potřeby, ovládnout svou impulzivnost, zaměstnat se jednou věcí déle a soustředit se. Na hřišti by mělo být vytvořeno co nejvíce možností pohybu. Pohyb je prostředkem rovnováhy na obnovení pracovní schopnosti a schopnosti soustředit se. Pohyb doprovázet a iniciovat sociální procesy a podporovat kognitivní procesy, kromě toho se zdůrazňuje integrující charakter cvičení, hry a sportu. V konečném důsledku může více pohybu ve škole zlepšit atmosféru ve třídě, interakci mezi studenty a učiteli, a tím i zdraví učitelů.

Speciálně přizpůsobené dětská hřiště pro školky a nejmenší děti najdete v našem katalogu v sekci hřiště pro nejmenší.

Kvalita a bezpečnost

Herní prvky naší společnosti odpovídají současným standardům a mají příslušné certifikáty. Samozřejmě, striktně dodržujeme příslušné bezpečnostní normy. Aktivně se také podílíme na dalším vývoji nových herních prvků pro dětská hřiště a fitness zařízení. Naše dětská hřiště najdete nejen na Slovensku a v České republice, ale i po celé Evropské unii i mimo ni.

Kvalitní materiály

Používáme pouze nejkvalitnější akátové dřevo, které si sami opracováváme a nerezový spojovací materiál

Certifikované prvky

Při práci dodržujeme nejpřísnější bezpečnostní normy a všechny naše herní prvky mají příslušný certifikát

l

Vaše představy

Při plánování si můžete vybrat z našich herních prvků nebo poslat vlastní 3D model čí návrh dětského hřiště, který pro Vás na zakázku vyrobíme